Vélemények
Anitát hosszú évek óta ismerem, személyes tisztítást gyakran 2-3 havonta kérek Tőle. Viszont most
először kértem hosszabb tisztítást, mivel családommal, indiai férjemmel és 1,5 éves kislányommal
Indiába látogattunk. Mindezt olyan időszakban, amikor teljes bizonytalanság volt mindenhol a
jelenleg is tartó korona vírus miatt. Anita elvállalta hogy 14 napon át tisztít és védelmez minket
technikáival. Ez megnyugtató volt nagyon. 🙂 Az utazás első hete békében és csodásan telt, de a 2. hét
végén kezdődtek az aggodalmak. Repülőgépünket törölték, amivel hazajöhettünk volna, csak konzuli
segítségben bízhattunk. Az sem volt biztos hogy a férjem ( mivel nem magyar állampolgár )
visszatérhet velünk Magyarországra. Mindeközben Anitával napi kapcsolatban voltam,
nehézségeinkről folyamatosan tudott. Volt hogy egy nap többször is tisztított minket nem csak
egyszer. Isteni elrendezésben végül hazatérhettünk, mindannyian
Anitaval mar ket eve ismerjuk egymast, ez alatt az ido alatt szemelyiseg jellemzes, csakra tisztitas, energia felroltes es Fold anya beavatason vettem reszt. Mivel evek ota kulfoldon elek ezeket jobbara Skype -on keresztuli talalkozokon oldottuk/oldjuk meg. Ezek immaron havi remdszeresseggel tortennek. Az interneten keresztul torteno tisztitasok es energiafeltoltesek soran ugyanazokat az
energiakat es behatasokat erzekelem mint szemelyes talalkozasnal, mivel ha Magyarorszagra latogatasok soran volt reszem ebben a megtapasztalasban is. Az Anitaval torteno meeting-ek soran mind a testi- szellemi tisztitas, feltoltodes; lelki egyensuly „helyrebillentese”a spriritualis vilag megismerese es megertese, a sajat eletem es sorsom megismerese es elfogadasara van lehetosegem. Amivel elek is. Koszonom szepen Anita.
Anitát körülbelül 10 éve ismerem, egy „véletlen” folyamán találtam rá egy újsághirdetésben az egyik szépészeti szolgáltatására. Kellemes melegségérzet járt át amikor megláttam a nevét és ezt a lehetőséget. Mosolyogtam magamban, mert én nem voltam az a típusú ember, aki szépségszalonokba jár. De nem kérdőjeleztem meg az első megérzésem, bejelentkeztem, nagyon oda húzott a szívem. Az első találkozás alatt kiderült hogy spirituális vonalon is segít az embereknek, itt leesett a tantusz mit is keresek én ott! A második alkalommal már meditációs est keretein belül találkoztunk. Késöbb ahogyan egyre szélesítette a tudását, annál változatosabb módon ismerhettem meg önmagam. Általa volt részem sorselemzésben, energetikai kezelésben, kártyát vetett, közösen meditáltunk, kronobiológiai elemzést készített nekem, és még számtalan más módon segített hozzá, hogy a sorsom útját járjam. Minden találkozás után frissen, feltöltődve és boldogan távoztam, tisztán látva a céljaimat magam előtt. 2012-ben külföldre költöztem, onnantól kezdve csak skype-on tudtunk videóhívással kapcsolatot tartani, igényem szerint megbeszéltünk egy-egy időpontot és minden zajlott a régiben. A beszélgetés hatásossága ugyanolyan maradt, a kezelés pedig mindig meghozta a várt eredményt. – nem mellesleg a szoros napirendem mellett külön hálás voltam hogy a saját otthonomban, utazás nélkül tudunk beszélni, ez ott akkor felbecsülhetetlen fontosságú volt-. Évente egyszer-kétszer utaztam Magyarországra, amikor tehettem bejelentkeztem személyes konzultációra, de az időm szűkében gyakran előfordult hogy ettől függetlenül is a skype beszélgetést választottam, ugyanis a kezelés ugyanolyan hatást ért el olyankor is. Azóta megszületett az első gyermekünk, mondanom sem kell hogy Anita segített az egész várandósságom alatt, majd a születést követő időszakban is rendszeresen konzultáltunk, továbbra is online. Nagyon sok segítséget kaptunk, és kapunk a mai napig amiért nagyon hálásak vagyunk, és nem csak a mi életünk útja kevésbé rögös a segítsége által, hanem a családtagjaink és barátaink is tapasztaltak pozitív változásokat a saját életükben! Számunkra Anita testesíti meg a hiteles és korrekt segítőt, amit az elmúlt sok-sok év igazol.
Évek óta rakódtak a gondok rám (munka, párkapcsolat, gyereknevelés) és eljött egy pont amikor éreztem, hogy segítség nélkül nem megy tovább. Őrlődtem, kattogott az agyam, az energiaszintem rohamosan csökkent. Az Égiek Anitához irányítottak. Rendszeresen jártam személyes konzultációkra, amelyek után erősödni kezdtem újra, megtaláltuk a csiszolandó területeket és a miértekre választ kaptam. Vannak olyan területek az életben, hogy tudjuk mit kellene tennünk mégsem sikerül megvalósítani belső gyengeségünk miatt. Újra és újra nekifutottam mégis megálltam a cél előtt. Ekkor éreztem, hogy el kell indulnom egy még mélyebb spirituális úton. Részt vettem a Föld Anya ceremónián és beavatáson. Csodálatos volt megtapasztalni a hömpölygő energiaáramlást és magamba szívni az életenergiát. Azt tapasztaltam, hogy kezdek két lábbal állni a Földön. Előtte elvittek az álmaim, fantáziám alkotta illúzióm a helyes és valóságos útról. Most határozottabb és élethűbb terveimet próbálom megvalósítani. A gyermekeimért anyatigrisként harcolok és erősödtek az érdekeiket szolgáló döntéseim. Bátorságot kaptam a párkapcsolatban fennálló kényes problémák tisztázásához. Az igazi, mély és őszinte beszélgetések előtérbe kerültek. A munkában megtanultam szünetet tartani és egy kicsit többet törődni magammal, ugyanis önfeláldozó életmódomnak köszönhetően a testem jelezni kezdett. Ezeket a jelzéseket komolyan veszem és igyekszem kiegyensúlyozottabban élni a lehetőségeimhez mérten. Erősebbnek és határozottabbnak érzem magam. Köszönöm a segítséget és hogy részese lehettem a beavatásnak!
Ez a beavatás nagyon pozitív változásokat hozott az életembe, segít abban, hogy könnyebben megtaláljam az egyensúlyt a mindennapokban. Sokkal kiegyensúlyozottabban lehet megélni és elfogadni, amik történnek velünk, ami rengeteget jelent, halás vagyok érte nagyon! 🙂
A Kundalini beavatáson is részt vettem.Ez is erősíti a földi energiákat, ezért javamra szolgált.
A tapasztalatom ezzel kapcsolatban az, hogy mélyíti a testi kapcsolat által a lelki kötődést.Felerősíti a partnerben az örömöt és a gyönyör utáni vágyat.Ragaszkodóbbá tette a partneremet.A lelki kapcsolódás magasabb szintre lépett a testi kapcsolat után.
Más területeken a gyönyör megélése is fokozottabb, de ezt már korábban is így éltem meg( ha egy festői tájat látok, ha kellenes dolgokkal foglalkozok, ha egy csodás művészeti alkotást nézek stb.)
Köszönöm a segítséget és hogy részese lehettem a beavatásnak!
🙂
Ez az energia rengeteget segít abban, hogy megélhessük valós önmagunkat és ennek következtében olyan változásokat hoz az ember életébe, amire álmában sem számított! Olyan pozitív erővel bír, hogy utána olyanokkal ismerkedhetünk meg, akik fontos részesei lehetnek az életünknek, akár párkapcsolati jelöltek is!
Anita rendszeresen teljes távtisztítást nyújt nekem. A tisztítás mellett a belőle áradó nyugalom és harmónia is hozzájárul, hogy teljesen feltöltődjek. Az útmutatások mindig hűen tükrözik a lehetséges megoldásokat, melyeket beépítve a mindennapokba könnyedebb, boldogabb életet eredményeznek. A legjobban az tetszik, hogy mindig azt kapom amire épp szükségem van, nem pedig azt, amit “hallani szeretnék”. Mióta rendszeres tisztítást és útmutatást kapok nagyon sokat változtam, egyre boldogabb vagyok. Hálás vagyok, hogy megismerhettem Anitát, mindig élmény a tisztítás vele!
Anita nagyon sokat segített rajtam és családtagjaimon is. Hihetetlen szeretettel, bizalommal fordul felém. A megrekedéseknél erőt, hitet ad a folytatáshoz. A bizonytalanságoknál megerősítést. Az előrelépésekhez pontos „stratégiát” nyújt. Szeretem a „sugallatait” hallgatni, mivel érzem, hogy csak a jószándék és a maximális segítségnyújtás vezérli. Ismeretségünk évtizedekhez nyúlik vissza. Büszke vagyok, hogy Anitát ismerhetem és akinek szüksége van rá, bátran ajánlom! Nagyon hálás vagyok, hogy ennyi útmutatást és segítséget kapok Tőle. 🙏❤ Köszönöm! ❤
Évek óta kapcsolatban vagyok Anitával. Voltam mar egyéni tisztításon és csoportos órán is! Sokat tanultam tőle. Számomra Ő a nyugalom szigete, ha meghallom a hangját vagy csak rá gondolok egyfajta nyugalom áraszt és öröm. Köszönöm Anita, hogy vagy nekünk és jobbá teszed mások életét! ❤️
Anita nagy odafigyeléssel és segítőkészséggel áll a hozzá fordulókhoz. A tisztítások mindig jó hangulatban telnek. Bátran ajánlom mindenkinek aki útmutatást szeretne kapni, feltöltődésre vágyik.
Örülök hogy ismerhetlek 🙂
Nagyon örülök, hogy Anitát megismerhettem mert hatalmas változást hozott az életembe. Külön megemlíteném számomra legjelentősebb fordulatot, amit a Földanya beavatás hozott. Mintha megnyíltam volna es felszabadultam volna azóta, hatalmas tísztító ereje van. Rendszeres tísztításai után egyértelmően éreztem a változást a közérzetemben és a gondolkodásom módjában és ezt mind úgy, hogy még személyesen nem is találkoztunk. Örök hálám! <3
Nagyon jó dolog egy segítőt találni, amikor mindenben bizonytalan vagy, és még jobb olyan segítőt találni, mint az Anita. Mindenkinek ajánlani tudom, aki keresi az útját, és akiben kérdések vannak. Anita segítségével biztos, hogy egy olyan útra lépsz majd, ahol minden kiegyensúlyozottabb, tisztább, harmonikusabb, sikeresebb és jobb mint előtte volt.
Anita posztját több, mint egy éve láttam az egyik csoportban, hogy végez online is tisztításokat. Azóta rendszeresen vannak kurzusaink. Nekem ő rengeteget segített lelki fejlődésemben. Hiszen a mai világban nem elég ha csak a testünk egészségével foglalkozunk, a szellemi egészség is ugyanolyan fontos. Én bátran ajánlom Őt hiszen csodálatos!😊
Drága Anita! Már 8 éve ismerem, és havonta találkozunk személyesen , vagy telefonon ad tisztítást. Nagyon sok nehézséget fizikai, lelki megpróbáltatást segített átvészelni kitartásra a lelki békém megőrzésére ösztönzött! Annyira éreztem a gyomromban és a szívemben azt a megnyugvást kellemes melegséget szeretetet ami olyan sok erőt adott. Köszönöm drága Anita
Anitát több mint tíz éve ismerem. Úgy érzem életem során mindig olyan segítséget nyújtott ami sokkal jobbá tette a sorsom alakulását. Volt amikor csak egy párperces tisztítással (Ülj le idegesnek látszol).Máskor komoly mindent átbeszélő órákkal. De az biztos, hogy Nélküle sokkal kevesebb lennék, mert a spirituális útra Ő vezetett rá. Köszönöm szépen!
Anitahoz jarok mar tobb mint 7 eve, minden honapban. Azon kivul hogy merhetetlenul professzionalis nagyon kedves , turelmes ,megerto es diszkret is. A tisztitasai altal ugy erzem jobb lett az egeszsegem, sokkal kiegyensulyozottabb vagyok es az elet kisebb nagyobb megprobaltatasait nyugodtabban , atgondoltabban tudom megelni.Azt hiszem ez a 7 eves kapcsolat mindent igazol.
Óriási fizikai távolságokban is voltunk egymástól, hiszen Írországból, Szlovákiából, Balmazújvárosból (aki Angliából hazatérve van itthon ideiglenesen, hiszen nem tud még visszamenni), Debrecenből, Hajdúnánásból, Budapestről és Balatonfüredről voltunk jelen azesten.
Nagyon érdekes volt látni, hogy a mantrázás alatt ekkora távolságokból a harmónia hogy kapcsolt minket össze egy térbe.
❤️Az asztrál ölelésnél nagyon érdekes volt, hogy pont a két fizikailag óriási távolságra lévő vendég (Írország és Budapest) mennyire erősen érezték a szeretet áramlást a lelkük között. A másik nagy távolságban lévő 2 vendég (Balatonfüred és Balmazújváros) szintén erősen érezték.
Itt igazolódott vissza újra, hogy a távolságok nem számítanak. A tisztítások, a harmonizálások, a szeretet áramoltatások ugyanúgy működnek távban, mintha egy térben lennénk.
Anita egy csupaszív ember, bármikor lehet hozzá fordulni és segít utat mutatni. Tisztításai és mantrái a hétköznapi életben nagyon hasznosak és feltöltik az ember szívét-lelkét. Igazi lélekmelengető❤️
Imádom az Anitával való tisztításokat. Sokat segítenek nekem ezek a beszélgetések, hogy egyensúlyba legyek magammal és még több energiát tudjak a családomnak adni.
Rendkívül professzionális, de ugyanakkor megnyugtató és kedves személy Anita.
Bátran ajánlom mindenkinek, hogy felkeresse, ha szüksége van rá. 🙂
Fontos az első benyomás az az érzés hogy megbízom benne. Ő az, aki útra tesz, ha elbizonytalanodtál, vagy összezavarodtál. Nem vagyunk egyformák, kinek több, kinek kevesebb útmutató vagy segítségnyújtásra van szüksége. Energiaszint megcsappant, ebben a rohanó világban, amiben létezünk. Bármit is szeretnél, keresd Anitát. Köszönöm.
Mottó: Aki keres, megtalálja. Itt jó helyen jársz.
Anitát néhány éve ismerem. Akkor találtam rá, amikor a férjem beteg lett és nem tudott beszélni, s én szerettem volna kommunikálni vele valamilyen módon. Akkor még ez az egy célom vezérelt Anitához.
A további közvetítések alkalmával rájöttem, hogy itt sokkal többről van szó.
Ha valaki hisz az égi segítségben, abban hogy sokan sokféle módon tudnak és akarnak nekünk segíteni, akkor ennek közvetítésére Anita megfelelő személy.
* Anita hitelesen közvetít. Érdemes megfontolni az információkat. Én volt, hogy néhány dolgot kicsit elengedtem a fülem mellett, aztán mikor pár hónappal
később ugyan abban a nem annyira kellemes helyzetben találtam magam egy hasonló szituációban, akkor jöttem rá hogy a megoldás már pár hónappal előtte elhangzott, sőt azóta többször is…
Persze az ember is folyamatosan fejlődik. Ebben is nagyon sokat segítenek a közvetítések.
* Segítőkész, és valóban lélekkel csinálja. Odafigyel az emberre és a folyamatra is.
* Emellett Anita nagyon rugalmas. Volt hogy kértem időpontot sürgős esetekben és aznapra adott, de legkésőbb másnapra. Ilyen többször volt.
* Nagyon széles spektrumú kérdésekkel lehet hozzá fordulni.
Nekem az egyik nagyobb említett élethelyzet a férjem betegsége volt, mely alatt is sok támogatást kaptam a révén.
Majd miután meghalt, segített a lelkét átkísérni.
Másik – bő féléves – „projektünk” volt kölcsönadott (sok) pénzem visszaszerzése. Egy rendkívül bonyolult és érzelmekkel terhelt kapcsolatból, ahol a másik fél az üzleti világban dolgozott. Közben nekem is „tanulnom” kellett, levonva a következtetéseket. Végül sikerült visszaszereznünk a pénzem.
A harmadik nagyon nagy segítség volt, mikor huzamosabb ideig mélyponton voltam. Volt, hogy csak a közvetítésekkel Anita tartotta bennem a lelket.
…
De sok más élethelyzetben is segített, mint pl. munka, költözés.
Kaptam információt Anyukámról is, aki már régebben elment.
A Földanya beavatást is megkaptam, ezt mindennap csinálom.
A tisztítások külön is nagyon harmonizálók és feltöltőek. Érdemes csak külön tisztítást kérni szerintem akkor is, ha például valaki nem szeretne közvetítést.
Úgyhogy, nyugodt szívvel ajánlom Anitát, bármilyen élethelyzetben. Emellett akkor is, ha valakinek fontos a spirituális és lelki fejlődése is, iránymutatást kap hozzá. Én úgy érzem személy szerint nagyon sokat haladtam előre a néhány év alatt.
Szerintem sokat ne gondolkodjatok, ha úgy érzitek, Ő az.
Üdvözlettel,
Anna
I.: „Megkönnyebbültem. Ezelőtt nagyon le voltam szívva, most tele vagyok pozitív energiákkal. Energikusan, könnyedén érzem magam.
A mondatok megint sokat segítenek.”
II.: „Megértettem az összefüggéseket, az okokat az állítás során is. Nyugodtabbá váltam.”
I.: „Egy picit majdnem elaludtam.
A mantra mondatokat mindig nagyon szeretem és várom.”
II.: Megpróbálom elfogadni, megpróbálok énidőt csinálni magamnak. A heti rövid tisztítások közben sokat segítettek, hogy kibírjam a teljes tisztításig.”
I.: „Az elején kezdtem érezni a nyugalmat. Nyomást éreztem a bal lapockámon, talpaimon. Mintha valaki csiklandozta volna a talpaimat. Éreztem, mintha többen állnának körülöttem, és energiát adnának. Eggyé váltam az ággyal.
A mondatok nagyon kellemesen hatottak. Többnek nagyon erős hatása volt.”
II.: Valamiben megkönnyebbültem, a másik dologra pedig felkészülök.”
I.: „Nagyon jól érzékeltem az energiákat. Mintha belenyomtak volna a földbe.
A mantrák mindig nagyon jók, de mindig vannak benne változások, mintha nekem íródtak volna. Mintha előtte megbeszéltük volna, úgy írtad meg őket. :)”
II.: „Nagyon jó volt megbeszélni a dolgokat. Lökést adott egy csomó jó ötlet.”
I.: „Éreztem egy nyomást fentről a homlokomon és a halántékomnál. Megjelentek alakzatok, egyiptomi nőnek a kihúzott szeme, és sárkány alakot is láttam. Amikor sikerült jobban elmélyülnöm, nem éreztem a nyomást.
A mantrákat egyre jobban átérzem. Eddig sokszor üres szavak voltak. Tudom, hogy miről beszélek, érzésekkel is. Könnyebb kimondani az egyes szavakat.”
II.: „Nagyon jól érzem magam. Készen az új feladatokra. Érzem, hogy egyre harmonikusabb minden. Nem kétségbeesetten kereslek, mint régen, hogy havonta vannak a tisztítások. Érzem, hogy minden egyes nappal felfelé ívelek. Várom a feladatokat.”
I.: „Energikusabb lettem.
A mantra mondatokat mindig nagyon várom, és szeretem.”
II.: „Van lecke, van feladat.”
I.: „Nagyon jólesett. Úgy lenyugodtam, mert olyan pörgésben voltam az utóbbi időben.
A mantra mondatokat felhasználtam a gyerekek házi feladatához. Ezekből írtunk a feladatukba. Sok mondat beugrott belőle, hiszen már nagyon sokszor mondtam őket általad.”
II.: „Feldobva érzem magam, de nyugodtan is. Már nagyon hiányzott, hogy le legyek nyugodva, vissza tudjak térni az alapokhoz. Tudod, hogy mit tudnál még segíteni, ezek mindig nagyon hasznosak. Cél, hogy a sorsunk útján járjunk. Azt érzem ilyenkor, hogy megnyíltak a világok.”
I.: „Érzékeltem az energiákat. Nyugodtabb vagyok.
A mondatok nyugtatóak voltak.”
II.: „Tudom, hogy nehéz még, ami előttem van, de a segítségeddel az Égiek sokat segítenek nekem.”
I.: „Bizsergés formájában éreztem az energiákat mindenfelé.
A mantra mondatok többsége jól hatott. 1-2 mondatból kell még megerősítés.”
II.: „Örülök, hogy jól érzem, hogy kristályosodnak a dolgok. Átgondolom, tisztázom a dolgokat. Megbeszélem a férjemmel. Így éreztem én is, de nem mertem meglépni. Most már tudom, hogy hogyan. Abszolút pozitív megerősítések voltak az útmutatások.”
I.: „Majdnem elaludtam.”
II.: „Okosabb lettem megint.”
I.: „Most már van energiám legalább.
A mantrák legtöbbje benne van a mindennapjaimban, használom őket. Múltkor a Páromnak mondtam az egyiket: Nem problémákat látok, hanem megoldásokat. ”
II.: „Már várom a szülést, de már nehéz a fizikailag. Nagyon örülök annak, hogy milyen részleteket mondtak az Égiek.”
I.: „Jó, könnyed érzés lett bennem.
Biztos a mantra mondatok által is lett könnyebbség a testemben.”
II.: „Nagyon sok jó dolgot mondtál.”
I.: „Jót pihentem. Néha küzdeni kellett, hogy ne aludjak el, mert mostanában nagyon rosszul aludtam.
A mantra mondatok mindig jó hatással vannak rám.”
II.: „Mostanában nagyon sok negatív dolog ért, viszont hogy tudom a megoldásokat, teljes nyugalomban vagyok. Hálás köszönet!”
I.: „Szuper volt, nagyon tetszett. Az elején bekómáztunk, de most nagyon jól vagyunk.
Nekem nagyon könnyen mennek a mantrák. Mindegyiket magaménak érzem. NEM-et mondani résznél mindig a munkámra gondolok.”
II.: „Teljesen jól. Új lendület. Minden szuper.”
I.: „Volt egy pont, amikor fáradtság, álmosság jött rám. De éreztem, hogy bizsergett a tenyerem. Összességben jól érzem magam.
A mantra mondatokba mindig nagyon beleélem magam, ami nagyon sokat segít a hétköznapokban.”
II.: „Stabilan érzem magam. Nincs bennem amplitúdó.”
I.: Lenyugodtam inkább. Most erre volt szükségem.
Hatásosabbnak érzem a kimondott mondatokat, hogy hangosan mondom.”
II.: „Már könnyebb, hogy tudom, hogy mindent megtettem, mert nem az én hibám volt. Így tudok már másra is koncentrálni. Jó volt, hogy tudtunk beszélni róla.”
I.: „Jók voltak a tisztítások, megnyugodtam.
A mantra mondatok mindig segítenek, hiszen sajnos nem tudok még a hétköznapokban mindent eszerint csinálni.”
II.: Van, amikor a megérzéseimet visszajelzed, de most sok új dolgot mondtál, és érzem, hogy ez a jó út.”
I.: „A cicám mindig idefekszik mellém. Érzi, hogy jönnek a jó energiák. Nagyon örülök, hogy jöttek át előző életbeli képek, történések, érzések.
A mantra mondtatok mindig nagyon jól hatnak.”
II.: „Megnyugodtam bizonyos területeken, hogy jó irányba haladok. A többinél pedig örülök, hogy visszajelzed azt, amit csinálok, hogy a megérzéseire hallgatok.”
Bocsi, hogy zavarlak, de annyira hálás vagyok Neked! Úgy lezuhant rólam minden, visszajött az erőm, és különböző helyeken fájdalmas szúrások is elmúltak. Visszajött az életkedvem, pedig már csak feküdtem, de úgy sem volt jó! Köszönöm!
